Kullanım Koşulları

Son güncelleme: 14/05/2022

Değerli ziyaretçimiz, lütfen https://urunsepette.com sitemizi ziyaret etmeden önce lütfen bu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabul etmenize ve bu sözleşmede belirtilen şartlara uymanıza bağlıdır. Bu sözleşmede belirtilen şartlardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırın. Lütfen Siteye erişmeye devam ederseniz, bu sözleşmenin tüm metnini koşulsuz ve koşulsuz olarak kabul ettiğinizi varsayacağız.

https://urunsepette.com web sitesi Urun Sepette tarafından yönetilmektedir ve bundan sonra SİTE olarak anılacaktır. Bu sitenin Kullanım Koşulları yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı tek taraflı olarak SİTE’ye ait olup, SİTE’de güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Mahremiyet

Gizlilik, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenme esaslarını düzenlemek için ayrı bir sayfada mevcuttur. SİTE’yi kullanırsanız, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul etmektesiniz.

Hizmet kapsamı

Ürün Sepeti olarak sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini kanuna uygun olarak belirlemekte tamamen özgürüz olup, hizmetlerde yapacağımız her türlü değişiklik SİTE’de yayınlamakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır. .

Telif hakkı

SİTE’de yayınlanan tüm metin, kod, grafik, logo, görsel, ses dosyaları ve kullanılan yazılımların sahibi (bundan böyle “içerik” olarak anılacaktır) Ürün Sepeti’nde olup tüm hakları saklıdır. Site içeriğinin yazılı izin alınmadan çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler
Tüm Kullanıcılar, SİTE’yi sadece hukuka uygun ve kişisel amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü bir kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. SİTE dahilindeki eylem ve eylemlerinden dolayı hukuki ve cezai sorumlulukları vardır. Bu iş ve eylemler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradığı veya uğrayabileceği zararlardan SİTE’nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
SİTE’de mevcut olan bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ancak tüm çabalarımıza rağmen bu bilgiler gerçek değişikliklerin gerisinde kalabilir, bazı farklılıklar olabilir. Bu nedenle sitede yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda tarafımızca açık veya zımni hiçbir garanti verilmemekte ve herhangi bir taahhütte bulunulmamaktadır.
SİTE’de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içeriği tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara yönelik hiper bağlantılar (hyperlink) bulunabilir. SİTE, bu sitelere yalnızca işlevsellik için erişim sağlar ve içeriklerinden sorumlu değiliz.
SİTE’yi virüslerden uzak tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapsak da virüslerin tamamen bulunmadığını garanti etmiyoruz. Bu nedenle veri indirirken virüslere karşı gerekli önlemleri almak kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü niyetli programların, kodların veya materyallerin neden olduğu zararlardan sorumlu değiliz.
SİTE’de sunulan hizmetlerde herhangi bir kusur veya hata olmayacağını veya kesintisiz olarak sunulacağını garanti etmiyoruz. SİTE’ye ve hizmetlere veya sitenin herhangi bir bölümüne erişiminizi herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin sonlandırabiliriz.
Sorumluluğun Sınırlandırılması

SİTE’nin kullanımından kaynaklanan zararlara ilişkin sorumluluğumuz kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden kaynaklanan zararlar için talep edilebilecek toplam tazminat öngörülebilir zararlarla sınırlıdır. Yukarıda belirtilen sorumluluk sınırlamaları, insan yaşamına, bedensel yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına zarar verilmesi durumunda da geçerli değildir. Gecikme, ifa etmeme veya temerrüt nedeniyle kanunen mücbir sebep olarak kabul edilen tüm durumlarda, herhangi bir tazminattan sorumlu olmayacağız.

Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir; İstanbul Adliye Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.